TROVET Regulator OHD 2,5 kg pes

Cena s DPH : 503 Kč

  • Výrobce: Trovet
  • Katalogové číslo: OHD 2,5
  • Termín dodání do(dny): 1
  • Hmotnost: 2,5 kg

TROVET Regulator je unikátním suchým krmivem pro psy se zvýšenou reaktivitou k pozřenému krmivu a trpícími chronickými záněty.
Jedná se o hydrolyzovanou dietu

Stimuluje k zotavení se ze zánětlivých reakcí , ke kterým došlo v důsledku potravní alergie jako jsou gastrointestinální a kožní problémy. Při jejím zkrmování dochází také ke snížení kloubních potíží (artritidy).
Velmi vysoký obsah vitaminů E,C a taurinu zaručuje mnohonásobnou antioxidační funkci: volné radikály mají menší šanci a buňky jsou tak více chráněny před poškozením. Extra obsah taurinu a L-karnitinu zabezpečuje správnou srdeční funkci a udržuje čistou svalovou hmotu.
Co je to REGULATOR – obsahuje pouze hydrolyzované proteiny, to znamená že velké proteinové molekuly byly rozděleny na menší součásti. Ty jsou tak malé, že nejsou rozpoznatelné imunitním systémem vašeho psa. Proto nedochází k alergickým reakcím a Váš pes netrpí gastro-intestinálními a kožními problémy v důsledku potravní intolerance
TROVET REGULATOR obsahuje velmi vysokou hladinu omega 3 (EPA,DHA) mastných kyselin . Tyto kyseliny jsou důležité pro zmírnění zánětů kloubů (artritidy) a pro ochranu zdravé chrupavky. Poměr mastných kyselin omega 6 a omega 3  1:1 má prokazatelný pozitivní efekt na alergické kožní záněty.
Indikace: potravní alergie, potravní intolerance,atopie.
Použití jako hypoalergenní/eliminační dieta. zánětlivá onemocnění – arthritis, dermatitis,enteritis, colitis
Charakteristika : hydrolyzovaný protein (ryba,soja), velmi vysoký obsah omega 3 kyselin, bez škrobu a laktozy,
Balení: Suché granule – 2,5 a 12,5 kg,
Analýza : Protein 22%,Tuk 16%,Vláknina 2,5% Sušina 6,4%,Vlhkost 8%. Energetická hodnota 15,2 MJ/kg. Vápník 0,85%, Fosfor 0,6%, Vitamín A 10 250 IU/kg,Vitamín D3 1 350 IU/kg,Vitamín E 600 mg/kg

S výrobkem se také prodává

Název Cena s DPH  
ACANA Ranchlands Dog 2 kg 597 Kč Koupit
Hill's Canine D/D Duck 370g konz. 68 Kč Koupit
Hill's Canine Z/D konz. Ultra Allergen Free 370g 68 Kč Koupit
Royal Canin VD Canine Hypoallergenic 400g konz 79 Kč Koupit
Vet Life Natural Dog konz. Hypoaller Fish&Potato 300g 71 Kč Koupit