Hill's Canine I/D Recovery Pack konz. 3x360g

Cena s DPH : 200 Kč

  • Výrobce: Hill's
  • Katalogové číslo: Hc 40639
  • Termín dodání do(dny): 3
  • Hmotnost: 1,2 kg
  • EAN: 0052742840802

Kompletní krmivo v konzervě pro podporu psů s gastrointestinálními problémy a jedinců v rekonvalescenci. V balení naleznete 3 kusy konzerv.

Kompletní krmivo v konzervě pro podporu psů s gastrointestinálními problémy a jedinců v rekonvalescenci. Krmivo není určeno pro kočky a psy s retencí sodíku. Poskytuje kompletní vyváženou stravu štěňatům v růstu i dospělým psům. U akutní pankreatitis podávejte dietu až po počátečním stadiu, během kterého nejsou podávány žádné tekutiny ani strava. U psů se sklonem k dilataci a volvulu žaludku by mělo být zabráněno zátěži a excitaci v období kolem krmení, ideální je klid 1 hodinu před a 1 hodinu po krmení. V balení naleznete 3 kusy konzervy.

  • IBD: zánětlivá onemocnění střev (tj. příčiny průjmu, malabsorpce, bakteriálního přerůstání, lymfangiektázie). Rekonvalescence po operačních zákrocích na gastrointestinálním traktu. Rekonvalescence po menších chirurgických zákrocích a po stavech mírného oslabení. Exokrinní pankreatická insuficience. Akutní pankreatitis bez hyperlipidémie. Dilatace a volvulus žaludku. Rostoucí štěňata.


 

S výrobkem se také prodává

Název Cena s DPH  
OROZYME zubní gel pro psy a kočky 70g 250 Kč Koupit
Purina PPVD Canine+Feline konz.CN Convalescence 195g 45 Kč Koupit
Purina PPVD Feline konz. EN Gastrointestinal 195g 45 Kč Koupit
Royal Canin VD Canine Obesity 410g konz. 79 Kč Koupit
Vet Life Natural CAT konz. Renal 85g 31 Kč Koupit