Royal Canin VD Feline Renal 12x85g hovězí kapsa

Cena s DPH : 310 Kč

  • Výrobce: Royal Canin
  • Katalogové číslo: 95516
  • Termín dodání do(dny): 1
  • Hmotnost: 1,2 kg

Royal Canin VD Feline Renal  kapsička

  kompletní dietní krmivo pro kočky nad 6 měsíců - kapsičky  pro kočky, které podporuje funkci ledvin v případě chronického nebo akutního selhání činnosti ledvin, a to díky nízkému obsahu fosforu a sníženému obsahu vysoce kvalitních proteinů. 

Při chronické renální insuficienci (CRI) nedokáží již ledviny fosfor správně zpracovat. Snížení obsahu fosforu je nezbytným opatřením proti zhoršování renální insuficience. Strava s vysokým obsahem rybího tuku (zdroj EPA/DHA) dlouhodobě a výrazně zlepšuje výkon glomerulární filtrace a současně minimalizuje riziko glomerulosklerózy. 

Uremie je rizikovým faktorem vzniku žaludečních vředů a vředů střevní sliznice. Zeolit a FOS toto riziko minimalizují. Synergický komplex antioxidantů (vitamíny E a C, taurin a lutein) omezuje degradaci buněčné DNA, posiluje imunitu a zpomaluje příznaky stárnutí. 

Délka podávání:

Dietetická léčba se předepisuje nejméně na dobu 6 měsíců. Po uplynutí této doby je nutná kontrola u veterináře. Jsou-li poškozeny ¾ ledvin, je nemoc nezvratná a dietetickou terapii je nutno dodržovat po celý život zvířete.

Složení: 

Vepřové a kuřecí maso, hovězí maso, kukuřičná moučka, rybí tuk, celulózová vláknina, slunečnicový olej, uhličitan vápenatý, minerální soli (včetně zeolitu), taurin, frukto-oligo-sacharidy (FOS), extrakt z měsíčku lékařského (zdroj luteinu), stopové prvky (včetně chelatovaných oligoprvků), vitamíny.

Nutriční složení:

Bílkoviny: 6,2% - Tuky: 5,4% - Hrubý popel:1,2% - Hrubá vláknina: 1,3% - Vllhkost: 80,5%

S výrobkem se také prodává

Název Cena s DPH  
AminAvast Cat 60kaps. 790 Kč Koupit
Hill's Canine C/D konz. Multicare 370g 68 Kč Koupit
Royal Canin VD Canine Renal  2kg 446 Kč Koupit
Royal Canin VD Feline Renal 12x85g kuře kapsa 310 Kč Koupit