Hill's Canine I/D 2kg

Cena s DPH : 455 Kč

  • Výrobce: Hill's
  • Katalogové číslo: 3303
  • Termín dodání do(dny): 3
  • Hmotnost: 2 kg

Prescription Diet Canine i/d  je vysoce stravitelné krmivo vytvořené k podpoře psů s gastrointestinálními problémy


Klíčové výhody

  • Pomáhá neutralizovat volné radikály díky vysoké hladině antioxidatnů. 
  • Vysoce stravitelné suroviny pro lepší zažívání.
  • Poskytuje specifickou vlákninu, která pomáhá vyživovat střevní buňky. 

INDIKACE :

Gastrointestinální onemocnění: gastritis, enteritis, kolitis, IBD - zánětlivé onemocnění střev (tj. příčiny průjmu, malabsorpce, bakteriálního přerůstání, lymfangiektázie).

Rekonvalescence po operačních zákrocích na gastrointestinálním traktu. Rekonvalescence po menších chirurgických zákrocích a po stavech mírného oslabení. Exokrinní pankreatická insuficience. Akutní pankreatitis bez hyperlipidémie. Dilatace a volvulus žaludku. Rostoucí štěňata.

NENÍ URČENO PRO Kočky. Psy s retencí sodíku.

DOPLŇUJÍCÍ INFORMACE : Poskytuje kompletní vyváženou stravu štěňatům v růstu i dospělým psům. U akutní pankreatitis podávejte dietu až po počátečním stadiu, během kterého nejsou podávány žádné tekutiny ani strava. U psů se sklonem k dilataci a volvulu žaludku by mělo být zabráněno zátěži a excitaci v období kolem krmení, ideální je klid 1 hodinu před a 1 hodinu po krmení.

SLOŽENÍ : Mletá kukuřice, mletá rýže, sušená celá vejce, kuřecí a krůtí moučka, kukuřičný lepek, ochucovadla,sušená řepná dužina, živočišný tuk, rostlinný olej, uhličitan vápenatý, lněné semínko, citrát draselný, sůl, chlorid draselný, dihydrogenfosforečnan vápenatý, taurin, L-tryptofan, vitamíny a stopové prvky.Obsahuje antioxidanty schválené EU.

Před použitím je nutné si vyžádat doporučení veterinárního lékaře!