PLATINUM Natural Adult Iberico&Greens 1,5kg

Cena s DPH : 357 Kč

  • Výrobce: PLATINUM GmbH & Co.KG
  • Katalogové číslo: PNaigK1,5
  • Termín dodání do(dny): 7
  • Hmotnost: 1,5 kg

Superprémiové krmivo pro dospělé psy všech plemen, z nejvzácnějšího plemene prasat - z iberijských polodivokých kanců.

Iberiští kanci mají zvláštní strukturu tmavého masa, které je považováno mezi gurmány za největší delikatesu. Nyní tuto lahůdku, v kombinaci s bramborami a zeleninou, můžete nabídnout i vašim psům.

Platinum Iberico&Greens je superprémiové hypoalergenní krmivo s nulovým obsahem zrnin (obilovin). Díky svému přírodnímu, jednoduchému složení je snadno stravitelné. Vyhovuje nutričním požadavkům psů s citlivým zažíváním a problematickou střevní mikroflórou. Zvyšuje imunitu a definitivně řeší různé potravinové intolerance. Je vhodné i pro seniory. Je absolutní špičkou mezi krmivy s označením HOLISTIC FOOD, protože skutečně každá složka tohoto krmiva má pro psa svůj nezaměnitelný dietologický význam.

Platinum Iberico&Greens obsahuje pouze velmi kvalitní suroviny, které jsou určeny  pro lidskou spotřebu:
Minimálně 70% čerstvého masa Iberico (polodivoký španělský vepř), brambory, zeleninu a ovoce (jako kvalitní zdroj fuktooligosacharidů), za studena lisované oleje, pro optimální poměr omega 3 a 6 mastných kyselin (poměr 1/4), výtažek ze slávky zelenoústé, vitamín K1 (pro optimální růst kostry a svalstva).

Krmná směs je pouze krátce tepelně upravena bez přidání vody a následně šetrně sušena a lisována. Tato technologie umožňuje ponechat v granulích 18% původní masové šťávy, která dělá z krmiva Platinum jedinečně chutné a šťavnaté. Vůni a chuť masových granulí Platinum si Váš pes jistě zamiluje.

Krmivo Platinum je baleno do kvalitních alu-foliových pytlů o maximální váze 5kg. Tři samostatné pytle uložené v kartonové krabici tvoří optimální chovatelské balení 15kg. Tento způsob balení zajišťuje vůni a chuť do posledního sousta.

Složení :

Čerstvé vepřové maso (70 %, výhradně z masa iberijského prasete), sušené brambory, sušené ryby, sušené pivovarské kvasnice, sušená jablečná dužina, lososový olej, extrakt z juky, za studena lisovaný lněný olej, za studena lisovaný olivový olej, extrakt ze slávky zelenoústé, sušená mrkev, sušená rajčata, sušený aksamitník vzpřímený, sušená pampeliška lékařská, sušená brokolice, sušený zelený čaj, sušený heřmánek, sušené oregano, sušená semena ostropestřce mariánského, sušená semena klikvy velkoplodé, sušené mořské řasy, chlorid draselný.

Deklarované jakostní znaky:

Hrubý protein 23,0 %, hrubé oleje a tuky 14,0 %, hrubý popel 7,8 %, hrubá vláknina 2,0 %, vápník 1,6 %, fosfor 1,0 %, vlhkost (přirozený obsah) 19,0 %.

Doplňkové látky na kg

Vitamíny, provitamíny a podobně působící látky: (3a672a) vitamín A 10.000 MJ, (3a671) vitamín D3 1.600 MJ, (3a700) vitamín E 150 mg.

(E-1) železo: 75 mg, (E-2) jód: 3 mg, (E-4) měď: 19 mg, (E-5) mangan: 40 mg, (E-6) zinek: 150 mg, (E-8) selen: 0,4 mg.

Technologické doplňkové látky: tokoferolové extrakty přírodního původu.