Hill's Canine K/D Dry 1,5kg

Cena s DPH : 415 Kč

  • Výrobce: Hill's
  • Katalogové číslo: kd1
  • Termín dodání do(dny): 3
  • Hmotnost: 1,6 kg

INDIKACE

Onemocnění ledvin (selhání ledvin nebo ledvinová nedostatečnost ) Časné srdeční onemocnění

Prescription Diet™ Canine k/d™

Onemocnění ledvin Onemocnění srdce

NENÍ URČENO PRO

Kočky. Štěňata. Březí nebo kojící feny. Psy se struvitovou urolitiázou. Psy hyperlipidémií nebo s pankreatitis, psy s pankreatitis v anamnéze nebo se zvýšeným rizikem rozvoje pankreatitis, popř. pro psy se zvýšeným rizikem rozvoje pankreatitis.

Dávkování, složení a obsah živin v krmivu.

DOPLŇUJÍCÍ INFORMACE

Klinicky testováno – pokud je dieta Canine k/d podávána v časném stadiu onemocnění ledvin, redukuje progresi onemocnění. Klinicky testováno – psi, krmení Canine k/d, vykazují signifikantně méně klinických příznaků a přežívají dvakrát déle než psi, krmení běžnou stravou. Ostatní produkty ke zvážení

Pro psy s pokročilým renálním selháním : Prescription Diet™ Canine u/d™. Pro psy se středně / pokročilým stadiem onemocnění srdce a se srdečním selháním: Prescription Diet™ Canine h/d™.

KLADNÉ ÚČINKY

Bílkoviny Vysoká kvalita a snížený obsah Redukuje hromadění toxických produktů bílkovin při zachování esenciálních nároků na množství bílkovin. Nebílkovinné kalorie Zvýšený obsah Zajišťuje dostatek energie, předchází katabolismu bílkovin. Fosfor Snížený obsah Zpomaluje progresi onemocnění ledvin. Pufrovací schopnost diety Zvýšená Pomáhá snižovat metabolickou acidózu. Šetří zátěž svalů. Sodík Snížený obsah Kontroluje hypertenzi. Zpomaluje progresi onemocnění ledvin. Omezuje retenci tekutin v časných fázích onemocnění srdce. Rozpustná vláknina Zvýšený obsah Snižuje zpětné vstřebávání amoniaku ve střevě. Snižuje urémii. Vitamíny B-komplex Zvýšený obsah Nahrazuje jejich zvýšené ztráty močí v důsledku polyurie. Speciální antioxidační formule Přidána Redukuje oxidativní poškození buněk a tím podporuje funkci ledvin.

 

Před použitím je nutné si vyžádat doporučení veterinárního lékaře!

 

Průměrný obsah živin: 

S výrobkem se také prodává

Název Cena s DPH  
Hill's Canine K/D konz.370g 88 Kč Koupit
Hill's Canine konz. Metabolic 370g 88 Kč Koupit