PLATINUM Natural ADULT Chicken 10kg (2x5kg)

Cena s DPH : 1 331 Kč

  • Výrobce: PLATINUM GmbH & Co.KG
  • Katalogové číslo: PNch2x5kg
  • Termín dodání do(dny): 3
  • Hmotnost: 10 kg
  • Přepravní hmotnost: 10 kg

Superprémiové krmivo pro dospělé psy všech plemen, kuřecí s rýží

Balení 10kg ( 2x5 kg )

Platinum Natural Adult Chicken je špičkové krmivo s obsahem čerstvého masa 70%.

Granule neobsahují žádné vedlejší produkty živočišného původu, pouze maso určené k lidské spotřebě (tzv. potravinářská kvalita). Jsou připravovány za nízké teploty (maso je krátce vařeno ve vlastní šťávě při 96°C). Poté je smícháno s ostatními surovinami a lisováno do granulí. Výroba neprobíhá ve vysokoteplotním extrudéru, který ničí živiny. Navíc díky pevnému slisování granule neplavou a nebobtnají, což je super prevence proti obrácení žaludku a nejjednoduší test kvality granulí.

Granule obsahují extrakt z mořských škeblí, který je zdrojem glukosaminu a chondroitinu pro zdravé klouby. Proto se granule hodí i pro psy velké, nebo seniory. Jedná se o tzv. all life stages krmení, kdy psa krmíme celý život jedním typem krmiva, což je běžné u superkvalitních granulí. Ze stejného důvodu se Platinum hodí pro psy od čivavy po mastina.

Platinum Natural Adult Chicken můžete s úspěchem podávat psům zdravým, psům s potravní alergií, s kožními potížemi, trávícími problémy, ale i psům velmi mlsným.

Ingredience:

Čerstvé kuřecí maso (70%), rýže, kuřecí tuk, kukuřice (geneticky neupravená), moučka z drůbežího masa,sušené drůbeží maso, řepná vláknina, sušená jablečná dužina, lososový olej, za studena lisovaný olivový olej,  za studena lisovaný lněný olej, extrakt ze slávky zelenoústé (zdroj glukosamin hydrochloridu), semena ostropeřce mariánského, semena fenyklu, kořen smilaxu lékařského, celer, artyčoky, řeřicha,  extrakt z heřmánku, smetanka lékařská, prášek z hořce, yuccaa, chlorid draselný.

Deklarované jakostní znaky:

Bílkoviny 26%, tuk 16%, popeloviny 6,9%, hrubá vláknina 2%, vápník 1,5%, fosfor 1%, vlhkost (původní šťáva ze zpracovaného masa) 18%.