K-9 PERFECTION Adult cat 12kg

Cena s DPH : 999 Kč

  • Výrobce: K-9
  • Katalogové číslo: PAc12
  • Termín dodání do(dny): 3
  • Hmotnost: 12 kg

 kompletní suché krmivo vhodné pro kočky všech věkových kategorií, od rostoucích koťat až k dospělým kočkám, včetně koček aktivních, březích či kojících. Speciálně přizpůsobeno potřebám koček, zejména kontrolovaným pH, přídavkem brusinek a sníženým obsahem hořčíku, snižuje riziko onemocnění některými z často se vyskytujících metabolických chorob koček (močové kameny)


NOVINKA - obohaceno o brusinky

150 000 českých koček už léta zná kanadský Feline Perfection. Dopřejte ho i vaší kočce. Zaslouží si tradiční kvalitu z Kanady.


Umožňuje dosáhnout optimální kondice a zdravé srsti s vysokou pružností a leskem. Krmivo je velmi chuťově přitažlivé, protože není vyrobeno z masokostních mouček, ale z naturální masové pasty z kuřat. Obsahuje kuřecí maso a droby, drůbeží maso, stabilizovaný drůbeží tuk, obilnou močku a lepek, obilné klíčky, mineráliea vitamíny.

Krmivo poskytuje kompletní a vyváženou výživu dospělých koček v běžné zátěži. Množství krmiva se podává dle hmotnosti, temperamentu, věku a požadované tělesné kondice. Krmivo je kompletní a žádné dodatečné vitamíny nebo minerální přídavky nejsou zapotřebí. Kočka musí mít po celý den přístup k dostatečnému množství čerstvé vody.

 

Složení krmiva:

moučka z kuřecího masa, mletá žlutá kukuřice, kukuřičná moučka, kuřecí tuk (stabilizovaný vitamínem E), mletá pšenice, rybí moučka, mleté ovesné křupky, kuřecí maso a produkty, kuřecí vývar, kyselina ortofosforečná, chlorid sodný, hydrogenfosforečnan vápenatý, kvasnice, brusinky, konopná moučka, chlorid sodný, cholinchlorid, kyselina sorbová, taurin, vitamíny: A, B1, B2, B6, B12, E, niacinamid, pantothenan vápenatý, kyselina listová, biotin, seleničitan sodný, síran železnatý heptahydrát, oxid manganatý, síran zinečnatý heptahydrát, síran mědnatý pentahydrát, jodičnan vápenatý bezvodý, seleničitan sodný.


Bílkoviny    310 g/kg 
Tuky          120 g/kg
Vláknina     max. 16 g/kg
Vlhkost       max. 10,0 %
Popeloviny  max. 75 g/kg
Vápník        14 g/kg
Fosfor         10 g/kg
Měď            13 mg/kg
Zinek          100 mg/kg
Sodík          3 g/kg
Vitamín A    12000 mj/kg
Vitamín D3  1250 mj/kg
Vitamín E    100 mj/kg
Draslík        6 g/kg
Hořčík         1 g/kg
Železo         280 mg/kg
Mangan       19 mg/kg
Selen          0,1 mg/kg
Vitamín B1 (thiamin)     6 mg/kg
Vitamín B2 (riboflavin)  10 mg/kg
Vitamín B6 (pyridoxin)   5 mg/kg