Háček na klíštata O´TOM 2ks

Cena s DPH : 86 Kč

  • Katalogové číslo: 21019
  • Termín dodání do(dny): 7
  • Skladem: 1 ks
  • Přepravní hmotnost: 0,1 kg

Háček na klíšťata

Nejpraktičtější a nejbezpečnější pomůcka pro vytahování zakousnutých klíšťat. Díky patentovanému mechanismu nehrozí zmáčknutí nebo jiná deformace klíštěte, která vede k většímu riziku infikování rány. Často se též stává, že při vytahování klíštěte zoustanou v kůži kusadla s hlavičkou, které se mnohem hůř vytahují a dál přenáší nebezpečné látky. Tento problém O´TOM Háček na klíštata hravě vyřeší. I proto háčky O’TOM obdrželi veterinární a zdravotnické certifikáty jako ten nejbezpečnější způsob vyjmutí klíštěte.

Odstranění je velice rychlé – háček na klíšťata se používá tak, že jej z boku nasadíme na klíště přímo u pokožky, a dvakrát až třikrát otočíme. V mžiku je tedy neporušené klíště venku a vy jej můžete zajistit pro lékařské testy na infekce, anebo zneškodnit například spálením nebo spláchnutím proudem vody.

S háčky O’TOM tedy odstraníte klíště hygienicky, zabráníte přenosu infekčních chorob, tvorbě alergických reakcí i strachu z procházek v přírodě. Vděční vám jistě budou i vaši mazlíčci.

S výrobkem se také prodává

Název Cena s DPH  
Brit Care Cat Cheeky I´m Living Outdoor 2kg 275 Kč Koupit
PLATINUM Natural Adult Iberico&Greens 15kg (3x5kg)+ doprava zdarma+odměrka 2 298 Kč Koupit
PLATINUM Natural Adult Lamb&Rice 15kg (3x5kg) 2 152 Kč Koupit