MENFORSAN Antiparazitní pipeta pro kočky 2ks

Cena s DPH : 285 Kč

  • Výrobce: Menforsan
  • Katalogové číslo: 81183
  • Termín dodání do(dny): 7
  • Hmotnost: 0,1 kg
  • Přepravní hmotnost: 0,1 kg
  • EAN: 8414580005478

Pipeta poskytuje repelentní ochranu proti napadení hmyzu (roztoči, blechy, klíšťata a létající hmyz). Používá se pro lokální aplikaci, která umožňuje vysokou ochranu po dobu 30 dní a je doporučen pro používání po celý rok. 

Díky výtažkům z geraniolu, margósy a levandulového oleje poskytují perfektní ochranu proti roztočům, blechám, klíšťatům a létajícímu hmyzu. Složení pipet je čistě přírodní, takže jejich použití je možné u březích koček, koťat a koček s alergií na běžné insekticidy. Pipeta se aplikuje lokálně a poskytuje spolehlivou ochranu až na celých 30 dní. K používání jsou vhodné po celý rok. Nejsou známé žádné kontraindikace či nežádoucí účinky.

Objem: 2x 1,5 ml

Použití: Balení obsahuje 2 plastové pipety o objemu 1,5 ml (jedna pipeta) = jedna dávka. Podávejte na kůži, na krku a v přední části ramen. Vyjměte pipetu z ochranného pouzdra. Podržte pipetu vzhůru a odlomte horní část a aplikujte na krk. Použijte pipetu přímo na kůži bez dodatečné masáže a vyprázdněte obsah na jednom místě. 

Upozornění: Nepoužívejte v případě, že zvíře má mokrou srst. Koupání nebo mytí zvířete 2 hodiny po aplikaci nesnižuje účinnost přípravku. 

Vhodné pro: všechna plemena dospělých koček

S výrobkem se také prodává

Název Cena s DPH  
Calibra Cat kapsa Premium Adult Chicken & Beef 100g 13 Kč Koupit
Calibra Cat kapsa Premium Adult Lamb & Poultry 100g 13 Kč Koupit
N&D PRIME CAT Adult Chicken & Pomegranate 1,5kg 399 Kč Koupit
Nuevo kočka adult Hovězí konz. 200g 26 Kč Koupit
Nuevo kočka adult Kuře a krevety konz. 200g 26 Kč Koupit