PLATINUM Natural Adult Mix 15 kg (chicken+lamb&rice+iberico) + odměrka

Cena s DPH : 2 320 Kč

  • Výrobce: PLATINUM GmbH & Co.KG
  • Katalogové číslo: P-3x5kg mix
  • Termín dodání do(dny): 3
  • Hmotnost: 15 kg

Balení : 1x 5kg Platinum Natural Adult Chicken 

 1x 5kg Platinum Natural Adult Lamb&Rice

1x 5kg Platinum Natural Adult Iberico&Greens

 

Platinum Natural Adult Chicken je špičkové krmivo s obsahem čerstvého masa 70%. Superprémiové krmivo pro dospělé psy všech plemen, kuřecí s rýží

Platinum Natural Adult Lamb&Rice je díky svému přírodnímu, jednoduchému složení a velmi nízkému obsahu tuku snadno stravitelné.Superprémiové krmivo pro dospělé psy všech velikostí a plemen, jehněčí s rýží.

Platinum Iberico&Greens je superprémiové hypoalergenní krmivo s nulovým obsahem zrnin (obilovin). Díky svému přírodnímu, jednoduchému složení je snadno stravitelné. Vyhovuje nutričním požadavkům psů s citlivým zažíváním a problematickou střevní mikroflórou. Zvyšuje imunitu a definitivně řeší různé potravinové intolerance. Je vhodné i pro seniory.


Krmná směs je pouze krátce tepelně upravena bez přidání vody a následně šetrně sušena a lisována. Tato technologie umožňuje ponechat v granulích 18% původní masové šťávy, která dělá z krmiva Platinum jedinečně chutné a šťavnaté. Krmivo Platinum je baleno do kvalitních alu-foliových pytlů o maximální váze 5kg.