PLATINUM Natural Adult Iberico&Greens 15kg (3x5kg)+ doprava zdarma+odměrka

Cena s DPH : 2 298 Kč

  • Výrobce: PLATINUM GmbH & Co.KG
  • Katalogové číslo: PNi3x5kg
  • Termín dodání do(dny): 3
  • Hmotnost: 15 kg

Superprémiové krmivo pro dospělé psy všech plemen, z nejvzácnějšího plemene prasat - z iberijských polodivokých kanců.

Iberiští kanci mají zvláštní strukturu tmavého masa, které je považováno mezi gurmány za největší delikatesu. Nyní tuto lahůdku, v kombinaci s bramborami a zeleninou, můžete nabídnout i vašim psům.

Platinum Iberico&Greens je superprémiové hypoalergenní krmivo s nulovým obsahem zrnin (obilovin). Díky svému přírodnímu, jednoduchému složení je snadno stravitelné. Vyhovuje nutričním požadavkům psů s citlivým zažíváním a problematickou střevní mikroflórou. Zvyšuje imunitu a definitivně řeší různé potravinové intolerance. Je vhodné i pro seniory. Je absolutní špičkou mezi krmivy s označením HOLISTIC FOOD, protože skutečně každá složka tohoto krmiva má pro psa svůj nezaměnitelný dietologický význam.

Platinum Iberico&Greens obsahuje pouze velmi kvalitní suroviny, které jsou určeny  pro lidskou spotřebu:
Minimálně 70% čerstvého masa Iberico (polodivoký španělský vepř), brambory, zeleninu a ovoce (jako kvalitní zdroj fuktooligosacharidů), za studena lisované oleje, pro optimální poměr omega 3 a 6 mastných kyselin (poměr 1/4), výtažek ze slávky zelenoústé, vitamín K1 (pro optimální růst kostry a svalstva).

Krmná směs je pouze krátce tepelně upravena bez přidání vody a následně šetrně sušena a lisována. Tato technologie umožňuje ponechat v granulích 18% původní masové šťávy, která dělá z krmiva Platinum jedinečně chutné a šťavnaté. Vůni a chuť masových granulí Platinum si Váš pes jistě zamiluje.

Krmivo Platinum je baleno do kvalitních alu-foliových pytlů o maximální váze 5kg. Tři samostatné pytle uložené v kartonové krabici tvoří optimální chovatelské balení 15kg. Tento způsob balení zajišťuje vůni a chuť do posledního sousta.

Složení :

Čerstvé maso Iberico (z polodivokého černého vepře) 70 %, brambory, sušené ryby, sušená jablka, lososový olej, za studena lisovaný olivový olej, za studena lisovaný olej z lněného semínka, sušená zelenina (mrkev, rajské jablko, vojtěška, brokolice), zelený čaj, sušené ovoce (pomeranč, grapefruit), sušené pivovarské kvasnice, extrakt z mořských škeblí (zdroj glukosamin hydrochloridu), ostropeřec mariánský, sušený fenykl, kořen smilaxu lékařského, celer, artyčok, řeřicha, heřmánek, smetanka lékařská, sušený hořec, yucca, chlorid draselný.

Deklarované jakostní znaky:

Bílkoviny 23%, tuk 14%, popeloviny 6,5%, hrubá vláknina 2%, vápník 1,6%, fosfor 1,0%, vlhkost (původní šťáva ze zpracovaného masa) 18%.

 

S výrobkem se také prodává

Název Cena s DPH  
Brit Care Cat Cheeky I´m Living Outdoor 2kg 275 Kč Koupit
Háček na klíštata O´TOM 2ks 86 Kč Koupit
PLATINUM Natural Adult Lamb&Rice 15kg (3x5kg) 2 152 Kč Koupit